עשרת הכתבות הנצפות ביותר


 שוב תקלה בבזק בינלאומי 29/07/2004
ממשרד הדובר של בזק בינלאומי נמסר לנו כי "כתוצאה מהתקפה על שרתי ה-DNS של החברה ייתכנו שיבושים בשליחה וקבלה של דואר אלקטרוני ובגלישה באינטרנט לחלק מלקוחותינו. לקוחות החברה עודכנו במענה הקולי ובמקביל הצוות ההנדסי פועל להסדרת הנושא במהירות האפשרית". ומה הקשר בין תקלה בציוד התקשורת (על פי ההודעה המוקלטת) להתקפה על שרתי ה-DNS? בידי בזק בינלאומי הפתרונים. מהחברה נמסר כי ההודעה הקולית שונתה. בשלב זה, לא נמסר אם יש כוונה לפצות את הלקוחות.

 להמשך הכתבה...

  

 בזק בינלאומי משיקה שירות טלפון ביתי מבוסס אינטרנט בקידומת 076 03/08/2009
שחקנית חדשה בשוק הטלפוניה הפנים ארצית: בזק בינלאומי תתחרה 'ראש בראש' בחברת האם בזק. החברה משיקה שירות טלפון ביתי, המבוסס על רשת האינטרנט שלה, בקידומת 076, ותצרף אליו שירותים נלווים. השירות מיועד בשלב הראשון ללקוחות פרטיים בלבד ומיועד ללקוחות האינטרנט של כל החברות.

 להמשך הכתבה...

  

 ערוץ מסחרי חדש - ישראל פלוס, המיועד לדוברי הרוסית, עולה לאוויר 04/11/2002
ערוץ מסחרי נוסף עולה לאוויר - ערוץ ישראל פלוס. בשפה הרוסית יחל לשדר ב-12 לנובמבר.
את השקת הערוץ ילווה קמפיין פרסום בהיקף שך כ-700 אלף דולר, שיכלול סרטונים בערוץ, מודעות בעיתונות הישראלית והרוסית, שלטי חוצות ותשדירי רדיו. הערוץ ישודר בערוץ 9 בכבלים ובלווין, בין השעות 07:00 בבוקר לבין 02:00 בלילה. ביתר הזמן ישודרו תוכניות מקור ותוכניות רכש בשידורים חוזרים.

 להמשך הכתבה...

  

 HOT איבדה ברבעון השני כ-4,000 מנויים בטלוויזיה הרב-ערוצית 29/07/2009
חברת HOT איבדה ברבעון השני של השנה כ-4,000 מנויים בטלוויזיה - כך נודע ל"גלובס". מדובר במספר גבוה יחסית של איבוד מנויים, במיוחד לאור ההשקעה של החברה בקמפיין שירות רחב שנועד למנוע נטישת לקוחות.

 להמשך הכתבה...

  

 בעיות שירות בנטוויז'ן-013-ברק: ניתוב של לקוחות אל מוקד לא נכון וזמני המתנה ארוכים 10/03/2008
בעיות צצות במוקדי השירות של החברה בשבועות האחרונים כתוצאה מאיחוד מוקדי השירות של שתי החברות: ברק ונטוויז'ן.
בעיה נוספת שנוצרה היא זמני ההמתנה הארוכים. בתזמון ראשון שביצענו היום סביב השעה 12 בצהריים, העלה זמן המתנה של 13 דקות מהתקשורת עד למענה של נציג שירות לקוחות. תזמון שני שבצענו, שעתיים מאוחר יותר, העלה המתנה של 16 דקות, אחרי שהושמעה הודעה מוקלטת שבישרה על זמני המתנה ארוכים.

 להמשך הכתבה...

  

 דוד קמיניץ מגלה למגזין G: "אף פעם לא אמרתי שהשירות של HOT טוב" 27/03/2008
ללא מעט ישראלים יש צלקות כואבות מהאינטראקציה עם חברת הכבלים. אפילו דוד קמיניץ, 53, שסוגר כמעט שנתיים בתפקיד מנכ"ל HOT, מתברר, סבל מהתנהלותה: "לפני שהתמניתי למנכ"ל", הוא מגלה בראיון למגזין G שיתפרסם מחר (ה'), "עזבתי את HOT בגלל השירות. אף פעם לא אמרתי שהשירות שלנו טוב".

 להמשך הכתבה...

  

 לא רק תשתית: HOT הופכת גם לספקית אינטרנט 14/02/2012
HOT מרחיבה את שירותי האינטרנט שלה. החברה הודיעה היום (ג') על מהלך רחב היקף, במסגרתו היא משיקה שירות של ספקית אינטרנט (ISP) באמצעות חברת HOTnet, זאת בנוסף לתשתית האינטרנט שהיא מספקת כיום ללקוחותיה. החברה תציע מגוון מהירויות גלישה שיגיעו עד 100 מגה, אשר לרגל ההשקה יוצעו במחיר אחיד של 20 שקלים לחודש.

 להמשך הכתבה...

  

 מנכ"ל בזק בינלאומי: "כבר השנה נרוויח מפעילות בחו"ל" 24/03/2008
מנכ"ל בזק בינלאומי, איציק בנבנישתי, סיים למזג את בזק בינלאומי ובזקכל, מתפנה לגייס לקוחות פרטיים בחו"ל ומסויג מחוק האינטרנט. בראיון ראשון הוא מפרט את היעדים לשנים הבאות, ומסביר למה הוא מתכוון שהוא מבטיח לזרוק כריש לבריכה של החברה.

 להמשך הכתבה...

  

 ספקי האינטרנט בהלם: "לעצור את הוט מיד" 14/02/2012
מנכ"לים של כל חברות התקשורת מביעים כעס ותדהמה לנוכח המהלך של הוט והפחתת המחירים הדרסטית שביצעה בשוק האינטרנט, וזאת בטרם כונן שוק סיטונאי חדש של מחירי תשתיות מפוקחים.

לדברי חלק מהמנכ"לים, הוט הולכת לחסל את התחרות בשוק הקווי, בעוד כל השחקנים האחרים כבולים ולא יכולים להציע הצעות מתחרות בגלל הרגולציה הישנה של משרד התקשורת.

 להמשך הכתבה...

  

  נטוויז'ן-013-ברק תרכוש רוחב פס בינלאומי ב-67 מיליון דולר ממד נאוטילוס 02/04/2008
חברת נטוויז'ן-013-ברק חתמה על חוזה מול חברת מדיטרניאן נאוטילוס לרכישת קיבולת תקשורת בין לאומית. החוזה נחתם עד למאי 2017 והיקפו 67 מיליון דולר בפריסה לכל אורך התקופה.

 להמשך הכתבה...

  

 
© Copyright 2002-2023. All Rights Reserved. | | Design By: Aya