משיקה מהירויות אינטרנט חדשות, קופסת ניתוב ביתי 05/10/2011
T משיקה שתי חבילות אינטרנט חדשות וקופסת ניתוב ביתית בשם Hotbox. החברה הודיעה היום (ד') על השקה של חבילות גלישה חדשות – 20 מגהביט לשניה ב-99 ₪ בחודש, ו-30 מגהביט לשניה ב-109 ₪ בחודש. אלה מצטרפות לחבילות נוספות אותן מציעה HOT במסגרת שירותי האינטרנט שלה, כשהמהירות הגבוהה ביותר אותה מספקת החברה כיום היא 100 מגהביט בשניה.

 להמשך הכתבה...

  

 מועצת הכבלים והלווין: לקוחות HOT ישלמו רק לאחר קבלת השירות 02/10/2011
המועצה לשידורי כבלים ולווין הודיעה היום (א') כי הורתה לחברת HOT
לחדול מגביית תשלומים ממנוייה בטרם סיפקה להם את שירותיה. החל מ-1 בנובמבר לקוחות חדשים של HOT ישלמו לחברה רק בחודש שלאחר קבלת השירות, ובתוך שנה חייבת HOT להעביר את כלל לקוחותיה למודל גבייה שכזה.

 להמשך הכתבה...

  

 לכבוד ראש השנה: הוט תפתח מגוון ערוצים ללא תשלום 23/09/2011
לכבוד ראש השנה, חברת הוט, בשיתוף עם מפיקי הערוצים, החליטה לפתוח מגוון ערוצים לטובת כלל לקוחותיה הדיגיטליים, מ-27 בספטמבר ועד 2 באוקטובר, ללא תשלום.

 להמשך הכתבה...

  

 בעלי המניות של HOT אישרו את רכישת מירס 20/09/2011
אסיפת בעלי המניות של חברת הכבלים HOT אישרה היום (ג') את רכישת חברת הסלולר מירס תמורת סכום שינוע בין כ-500 מיליון שקל ל-950 מיליון שקל במהלך חמש השנים הבאות. מכיוון שלשתי החברות בעל שליטה משותף, פטריק דרהי, נדרש לצורך אישור הרכישה רוב מקרב בעלי המניות שאינם בעלי עניין בעסקה, וכ-75% מבין בעלי המניות הללו אכן הצביעו לטובת העסקה, כ-4.5% התנגדו לה והשאר נמנעו. רשות ההגבלים העסקיים כבר אישרה את העסקה, וכעת יתבקש שר התקשורת, משה כחלון, לאשרה.

 להמשך הכתבה...

  

 נטוויז'ן ו-012 העלו את מחירי החבילות של בזק 03/07/2011
שתי הספקיות העלו לאחרונה מחירים ב-30%-40% במסגרת שירותי האינטרנט שלהם, שנמכרים בחבילות שמציעה בזק.

לכאורה, נראה שנטוויז'ן וסמייל ייקרו את רכיב ה-ISP (ספק האינטרנט) בחבילות, במקום לגלגל את ההנחה לצרכן, כל זאת במסגרת מלחמת החבילות שלהן עם בזק - גם הן וגם בזק משווקות לצרכנים את אותן חבילות תשתית + ספק. הספקיות מוכרות לבזק את רכיב הספק במחיר גבוה, בתגובה לכך שבזק מכרה להן את רכיב התשתית במחיר גבוה.

 להמשך הכתבה...

  


סה''כ עמודים: 250
סה''כ כתבות במערכת: 1247
עשרת הכתבות הנצפות ביותר

תפוז אנשים - OK - עמוד הבית האישי שלך   Add to Google